Stays At Global Dreams
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Έχει επίσης χώρος στάθμευσης.
Bowden Harbour απέχει περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το ξενοδοχείο Stays At Global Dreams, ενώ Lyssons Beach είναι σε απόσταση περίπου 3 χλμ. Άνετη τοποθεσία προσφέρει εύκολη πρόσβαση στις γύρω πόλεις, όπως Runaway Bay 122 χλμ. μακριά.
Τα δωμάτια αυτού του ξενώνα παρέχουν στους πελάτες τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια, καθώς και ανέσεις, που περιλαμβάνουν εξοπλισμό σιδερώματος, σίδερο και σιδερώστρα και ρυθμιζόμενος κλιματισμός. Τα μπάνια διαθέτουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους, στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Πάρκο Lyssons Park2,4 χλμ.
- Stony Gut Monument3,8 χλμ.
- Rehoboth Apostolic Church3,2 χλμ.
- Port Morant4,9 χλμ.
- Fort Lindsay4,5 χλμ.
- Courthouse5 χλμ.
- Prospect Beach2,1 χλμ.
- Bowden Harbour3,8 χλμ.
- Leigh Hall Church2,3 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Κίνγκστον Νόρμαν Μάνλεϊ Αεροδρόμιο53 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo ξενοδοχείο Stays At Global Dreams;
Θα χρειαστούν 5 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Stays At Global Dreams μέχρι το κέντρο της πόλης. - 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo ξενοδοχείο Stays At Global Dreams;
Τo ξενοδοχείο Stays At Global Dreams παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Stays At Global Dreams;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Stays At Global Dreams στις 11:00. - ❓
Τι πισίνα έχει σε ξενώνας;
Υπάρχει πισίνα σε ξενώνας.